شرکت تیامیر

تیزر تبلیغاتی چیست؟

امروزه تبلیغات به عنوان یک عنصر حیاتی در اطلاع رسانی، برندینگ و ترغیب مشتریان به خرید و استفاده از محصولات و خدمات کسب و کارها شناخته می شود. انواع تبلیغات کارآمد و انتشار آن ها در رسانه های مناسب می تواند در انتقال پیام و محتوای مورد نظر شرکت ها بسیار موثر باشد و رشد قابل توجهی در زمینه ی فروش و بازاریابی آن ها در پی داشته باشد. تیزر تبلیغاتی از انواع روش های تبلیغاتی ست که می توان گفت بهترین و بیشترین تاثیر را روی مخاطبان هدف دارد.

تیزر تبلیغاتی تکنیکی ویدیویی و تصویری است که با هدف انتقال پیام و محتوای خاصی با بهره مندی از عناصر هیجان انگیز و چشمگیر سمعی و بصری و ایجاد عنصر تعلیق مخاطب را نسبت به محصول یا برند خاصی کنجکاو و هیجان زده می کند.با تولید و انتشار تیزرهای تبلیغاتی اصولی و صحیح مخاطبان هدف می توانند چرخه ی معرفی، رشد و مراحل طول عمر محصول را مشاهده کنند و با آن ارتباط صمیمی و نزدیک برقرار کنند.

شرکت تیامیر با سابقه ی درخشان و تجربه ای عمیق در زمینه ی ساخت تیزرهای تبلیغاتی قادر است از صفر تا صد پروسه ی ساخت تیزر تبلیغاتی مورد نظر شما را به عهده گرفته و در رشد و ارتقای برند شما نقش مهمی ایفا کند.

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی دارای ویژگی هایی هستند که می توانند سلیقه و علاقه ی مخاطب را تحریک کرده و به راحتی آن را تحت تاثیر قرار دهند.

 تیزرهای تبلیغاتی بسیار کوتاه هستند و در مدت زمان تنها چند ثانیه می توانند به اندازه ی یک سخنرانی یا خواندن مقاله ی طولانی مخاطب را تحت تاثیر قرار دهند. علاوه بر این یک تیزر تبلیغاتی با هدف انتقال پیام خاصی به مخاطب ساخته می شود و در کوتاه ترین زمان این پیام را انتقال داده و ذهن مخاطب را برای مدتی طولانی درگیر خود می کند.

برندهای تجاری با ساخت تیزر تبلیغاتی گام بزرگی در زمینه ی مارکتینگ برداشته و شانس بیشتری برای دیده شدن خواهند داشت.

انواع تیزر تبلیغاتی

با توجه به محصول، خدمات و بودجه ی در دسترس می توان یکی از انواع تیزرهای تبلیغاتی را برای تاثیرگذاری بیشتر انتخاب کرده و در چارچوب آن اقدام به ساخت تیزر کرد. تیزرهای تبلیغاتی به انواع مختلفی تقسیم می شوند که در این جا به اختصار به آن ها پرداخته ایم.

تیزر تبلیغاتی رئال

در تیزرهای تبلیغاتی رئال از محصولات و موقعیت های زنده و واقعی تصویربرداری می شود و از کنار هم قرار گرفتن اشیا و تصاویر واقعی تیزر نهایی حاصل می شود.

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

موشن گرافیک مجموعه ای از تصاویر گرافیکی متحرک است که طبق یک سناریوی از پیش نوشته شده کنار هم قرار گرفته و ویدیوی تبلیغاتی جذابی را خلق می کنند.

تیزر تبلیغاتی ترکیبی

در این نوع از تیزر تبلیغاتی بخشی از تصاویر واقعی و بخشی دیگر گرافیکی هستند که از ترکیب آن ها تیزر تبلیغاتی را تهیه می کنند.

تیزر تبلیغاتی نریشن یا روایی

این مدل از تیزرهای تبلیغاتی به معرفی محصول یا خدمات از طریق روایتی داستان گونه می پردازد و اهمیت سناریو نویسی در آن از سایر تیزرهای تبلیغاتی بیشتر است.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

انیمیشن ها از انواع محبوب تصویرگری در تمام ادوار به حساب می آمده اند و تیزرهای تبلیغاتی انیمیشنی و متحرک از جذابیت خاصی برخوردارند.

تیم کاردان ساخت تیزر تبلیغاتی در تیامیر با تجربه ی کافی و به روز در زمینه ی ساخت انواع تیزر به انتخاب شما و متناسب با شرایط بیزینس شما بهترین نوع تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد داده و پس از ارائه ی اطلاعات لازم و مشاوره ی نهایی اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی منتخب شما خواهد کرد.

چگونگی ساخت تیزر تبلیغاتی

در ساخت تیزرهای تبلیغاتی مانند سایر تبلیغات رسانه ای نیاز به برنامه ریزی و انجام مراحل ساخت ویدیوی تبلیغاتی به ترتیب و با دقت است. با در نظر گرفتن جامعه ی هدف و نیاز اصلی آن ها و همچنین در مرکز قرار دادن پیام اصلی تیزر تبلیغاتی، گروهی از متخصصان ساخت تیزر و مشاوران مارکتینگ اقدام به ساخت ویدیو می کنند.

ابتدا با انتخاب نوع و ساختار تیزر متناسب با شرایط سفارش دهنده و صاحبان برند، فرمت اصلی محتوا را مشخص کرده و سپس با نوشتن سناریو مسیر اصلی تیزر تبلیغاتی تعیین می شود و طبق آن شروع به چیدن سایر اِلِمان ها و تصویربرداری های لازم می کنند. پس از تدوین و بررسی های نهایی تیزر برای انتشار در پلتفرم مورد نظر بهینه سازی می شود و خروجی نهایی را برای ارائه آماده می کنند. در تمام این مراحل توجه به نکات ریز و درشت و منحرف نشدن از هدف اصلی تیزر تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گفتنی ست در شرکت تیامیر سفارش دهنده در تمامی مراحل ناظر بر کار است و از پشتیبانی و مشاوره ی اعضای سازنده ی تیزر تبلیغاتی بهره مند خواهد بود.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین و محبوب ترین شبکه های مجازی در سراسر دنیاست و به علت دسترسی آسان از طریق گوشی های همراه در هر زمان و مکان افراد زیادی در آن فعالیت می کنند. بر همین اساس اینستاگرام به یکی از مهم ترین مجراهای انتشار محتوای تبلیغاتی تبدیل شده و شرکت ها و برندهای بزرگ و کوچک در آن به رقابت تبلیغاتی می پردازند.

علیرغم اینکه انتشار محتوا در اینستاگرام فرایند بسیار ساده ای به نظر می رسد، ساخت تیزر تبلیغاتی با هدف انتشار در اینستاگرام و دریافت بازخوردهای مثبت نیاز به دانستن نکات و الگوریتم های به روز اینستاگرام دارد. بهینه سازی محتوا از لحاظ سایز و مدت زمان یکی از این نکات است که هنگام تولید تیزر تبلیغاتی اینستاگرام باید رعایت شود تا قابلیت پخش در این شبکه را داشته باشد و فیدبک ایده آلی برای برند به دنبال داشته باشد.

قدرت رسانه و فضای مجازی در دنیای دیجیتال قدرتی اعجاب انگیز است و ساخت تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام یکی از هوشمندانه ترین روش های برندیگ و دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود، اما این اتفاق زمانی فیدبک مناسب در پی خواهد داشت که تمام اصول و قواعد ساخت تیزر اینستاگرام در آن رعایت شده باشد. گروه حرفه ای تیامیر متشکل از افراد حرفه ای در زمینه های مختلف تولید محتوا و ساخت تیزر تبلیغاتی این مسیر را برای شما هموار خواهند کرد.

سفارش تیزر تبلیغاتی در شرکت تیامیر

تیزرهای تبلیغاتی از قدرتمندترین ابزار برای معرفی، اطلاع رسانی و دیده شدن برند شما هستند به شرطی که توسط افراد مناسب ساخته شوند و در جای مناسب منتشر شوند. یک تیزر تبلیغاتی خلاقانه و موثر زمانی شما را برند خواهد کرد که پیام اصلی شما را از طریق یک ویدیوی حرفه ای به مخاطب هدف شما برساند و این کار زمانی محقق می شود که هر مرحله از ساخت تیزر تبلیغاتی توسط متخصص مجرب در آن حوزه انجام شود.

تلاش شرکت تیامیر همواره مبتنی بر جذب افراد حرفه ای و با تجربه با هدف خلق با کیفیت ترین تیزرهای تبلیغاتی بوده است و نمونه کارهای انجام شده تا امروز گواهی بر این ادعاست. برای سفارش تیزر تبلیغاتی خود با هر شرایط و ویژگی ها می توانید با مشاوران تیامیر در این حوزه تماس برقرار کنید و از پشتیبانی طولانی مدت آن ها پس از انجام کار بهره مند شوید.